Black Rose
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Gildii Black Rose Serwer [TEP] Allods Online.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Witam. Podanko

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
KakaowySzatan
Załogant



Liczba postów : 1
Join date : 23/10/2012

Witam. Podanko Empty
PisanieTemat: Witam. Podanko   Witam. Podanko I_icon_minitimeWto Paź 23, 2012 10:36 am

Imię: Tomasz
Wiek: 24
Co porabiasz na codzień: Pracuje / aktualnie robie kursy
Doświadczenie w MMO: Helbreath 6-7 lat, Lineage 2 (prywatne serwery) 3-4, Metin 2 Ponad rok
Jak długo grasz w Allods: 2 dni cheers
Kim prawdopodobnie grałbyś z Nami: Sourc lub Mag jakis
Ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na granie w mmo: Wszystko zalezy od dostepnego wolnego czasu i humoru mojej kobietki (czasem ja wkurza ze gram a ona obok siedzi)
Czy posiadasz mikrofon: Tak ale nie bede mogl zbyt czesto z niego korzystac. Przynajmniej przez najblizszy miesiac lub dwa
Czy będziesz korzystał(a) z niego: Bede, poniewaz urozmaica to gre
Preferujesz PVP czy PVE: PVP i PVE
Twoje ulubione zajęcie w mmo: Nie mam pojecia jak to tutaj wyglada. Helbreath (mining), Lineage 2 (matsy), Metin 2 (Metiny, Rudy) wiec chyba farmienie ogolnie
Co chciał(a)być zaoferować gildii: Chcialbym zaoferowac gildi doswiadczonego gracza w swiecie mmo (podszkole sie w Allods). Jestem przyjaznie nastawiony do ludzi rendeer wiec spedzanie ze mna czasu nie bedzie czasem zmarnowanym (na poczatku zapewne bede zadawac duzo pytan)
Czego oczekujesz od gildii: Milego spedzania czasu Wink
Powrót do góry Go down
Ibikk
Załogant
Ibikk


Liczba postów : 173
Join date : 29/07/2012
Age : 34
Skąd : Gdańsk

Witam. Podanko Empty
PisanieTemat: Re: Witam. Podanko   Witam. Podanko I_icon_minitimeWto Paź 23, 2012 10:53 am

napisz do mnie czyli Ibikk - dziś cały dzień będę bo mam wolne . ktoś z prawami do przyjmowania na pewno będzie online jak przerwa techniczna się skończy
Powrót do góry Go down
https://www.facebook.com/BlackroseGildia
 
Witam. Podanko
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Black Rose :: Rekrutacja-
Skocz do: