Black Rose
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Gildii Black Rose Serwer [TEP] Allods Online.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie Makset

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Odyn111
Załogant



Liczba postów : 1
Join date : 15/12/2012
Skąd : Chorzów

Podanie Makset Empty
PisanieTemat: Podanie Makset   Podanie Makset I_icon_minitimeSob Gru 15, 2012 11:17 pm

Imię: Michał

Wiek: 15

Co porabiasz na codzień:Gram w piłkę ręczną na hali i oczywiście wychodzę ze znajomymi na dwór;)

Doświadczenie w MMO: Zacząłem grać od 8 roku życia.Pierwszym MMO jakie sam zacząłem grać to był Metin2,a moje 2 najlepiej
wspominane MMO/RPG to Lineage 2 (grałem wtedy w to z bratem ,bo sam nie ogarniałem).Po Lineage 2 było dużo mało ważnych gier,ale dowiedziałem się o Cabal'u.Ogólnie grałem w 30-40 mmo/rpg ,mógłbym je wszystkie wypisać,ale w nich były mało ważne tytuły.

Jak długo grasz w Allods: Kiedyś grałem w Allodsa ,około 8 miesięcy temu.Teraz to gram od 2-3 tygodni.

Kim prawdopodobnie grałbyś z Nami: Aktualnie gram Szamanem ,ale mam też Egzekutora.

Ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na granie w mmo: Gram codzniennie po 2-4 godziny a w weekend to zazwyczaj od 4-6.

Czy posiadasz mikrofon: Tak

Czy będziesz korzystał(a) z niego: Oczywiście,po to jest;)

Preferujesz PVP czy PVE: Obojętne mi to,oby żeby walczyć.

Twoje ulubione zajęcie w mmo: Lubie craftować ,ale też nigdy nie zaszkodzi lekki rajd na Bossa.

Co chciał(a)być zaoferować gildii: To co najlepsze i jeszcze więcej.

Czego oczekujesz od gildii: Żebyście mnie przyjęli i jeżeli już bym był ,to o wsparcie ,gdy czegoś nie wiem i żeby nie było chamstwa.
Powrót do góry Go down
Ibikk
Załogant
Ibikk


Liczba postów : 173
Join date : 29/07/2012
Age : 34
Skąd : Gdańsk

Podanie Makset Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Makset   Podanie Makset I_icon_minitimePon Gru 17, 2012 12:06 am

szepnij do mnie w grze - do Ibikk XD
Powrót do góry Go down
https://www.facebook.com/BlackroseGildia
 
Podanie Makset
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie
» Podanie - MaTeKKeN
» Podanie kubino148
» Podanie - Fizqz
» Podanie : Jareczek

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Black Rose :: Rekrutacja-
Skocz do: